Извънредни новини

Нови спортни успехи за Клуба по бойни спортове “Левски” Карлово

Карловските състезатели спечелиха сребро и бронз

Клуба по бойни спортове „Левски” Карлово взе участие със седем момчета и едно момиче на  държавния лично-отборен шампионат по самбо за кадети до 15 години.

Най-оспорвани бяха битките при момчетата в категория до 58 кг., където Никола Тричков се падна в една група с карловеца Христо Чолаков (ЦСКА). Срещата по между им премина в абсолютен феърплей като Христо Чолаков се наложи с 8 точки.

В репешажите Никола се наложи над противниците си и спечели бронзовия медал.

Христо Чолаков достигна до финалите, като загуби борбата за златния медал с 1 точка, с което стана вицедържавен шампион на България.

Другите ни състезатели Елизабет Ангелова в категория 44 кг, Юлиан Хаджиев 53 кг., Андриян Куртев и Пламен Матов  58 кг., Ани Андонов и Стелян Христов 63 кг. и Златин Христов 71 кг., въпреки че дебютираха на държавно първенство се представиха отлично и достигнаха до 5-7 място в категориите си.

Не пропускай

БФС организира ученически футболен турнир в Карлово

Отборът на СУ “Васил Левски”  спечели първо място Българският футболен съюз, Българската Асоциация по мини …