Home Карлово 19-годишен задигна пари от уличен автомат в Баня

19-годишен задигна пари от уличен автомат в Баня

0

Извършител на взломна кражба бе разкрит след бързи действия на служителите на реда в Баня. Тяхната намеса се е наложила заради получен сигнал за задигната неустановена парична сума от монетник на уличен автомат за топли напитки, който най-вероятно е бил разбит през почивните дни в курортния град, съобщиха от пресцентъра на ОДМВР Пловдив. 

В хода на усилената работа часове по-късно е бил арестуван и отведен 19 -годишен младеж.  Предстои материалите от проверката да бъдат внесени в прокуратурата.

LEAVE A REPLY

Напиши коментар
Име