Близо час нямаше линейка на Спешна помощ на поредния инцидент в Карлово.
KarlovoPress научи, че причината за това е, че единият екип на Спешна помощ е бил в Пловдив с пациент, а другият екип на друг адрес в населено място в Община Карлово.
14-годишното дете вече е откарано в Карловската болница, където ще му бъде оказана лекарска помощ.
Припомняме, че сигналът за инцидента е бил подаден в 16.45 часа за кръстовището в района на хлебопекарна над ПГ „Братя Евлогий и Христо Георгиеви“ в Карлово. Затова, че дете само се е ударило отзад в лек автомобил и е с разкъсано-контузна рана на ръката.












