Home Карлово ОКСВМ – Карлово проведе своето второ заседание

ОКСВМ – Карлово проведе своето второ заседание

0

Общинският конуслтативен съвет по въпросите на младежта – Карлово проведе своето второ заседание. Кметът д-р Емил Кабаиванов запозна присъстващите членове на съвета с дневния ред, който бе приет с пълен консенсус, след което се пристъпи към обсъждане на всички точки. 

Разгледани бяха и различни предложения, свързани с отбелязването на коледните празници на територията на общината; включването на младежите от малките населени места в разработването на различни проекти и кандидатстването по тях, организирането на информационни кампании за младежи на тема превенция на насилието, като тук идеята бе свързана с това младите хора да бъдат запознати с последствията, които ги очакват след като направят нещо нередно, развитието на Общинския план за младежките дейности за 2026-та година. Членовете на ОКСВМ единодушно приеха и идеята младежите да бъдат активно включени във всички събития и чествания на 150-годишнина от избухването на Априлското въстание, която също предстои през 2026 г.

LEAVE A REPLY

Напиши коментар
Име