Home Извънредни Среща в Сушица за бъдещето на канализацията в квартала

Среща в Сушица за бъдещето на канализацията в квартала

0

Жителите на карловския квартал Сушица се събират на среща с кмета на Общината д-р Емил Кабаиванов и зам.-кмета Данка Люртова заради намерението кварталът да премине изцяло към септични ями след премахване на отводнителните тръби.

Срещата ще се проведе на 13-ти май от 18:00 часа в центъра на Сушица.

Местните хора настояват, че канализацията е основна необходимост, а не лукс и предупреждават, че премахването на отводняването крие сериозен риск от бъдещи наводнения.

LEAVE A REPLY

Напиши коментар
Име