Home Събития В ОУ „Васил Левски“ Хисаря започна Седмица на четенето

В ОУ „Васил Левски“ Хисаря започна Седмица на четенето

0

Седмицата започна с вълнуващата история за хан Кубрат и снопа пръчки – разказ, който  напомня, че когато сме заедно, сме по-силни, съобщи директорът на училището Ирина Колева.

С голям интерес децата споделиха как разбират посланието на легендата и защо единството е важно – в семейството, в класа и в училището.

„Благодарим на г-жа Владимирова – учител, начален етап, за прекрасния час, изпълнен с мъдрост, усмивки и вдъхновение!“, каза Колева.

LEAVE A REPLY

Напиши коментар
Име