Карловските волейболисти бяха посрещнати на крака и с бурни аплодисменти в зала „Васил Караиванов“ на Община Карлово. Клубът постигна невероятен успех като спечели първо място в А Национална волейболна група и си извоюваха правото да играе във Висшата лига на България.
„Постигнатото за толкова кратко време от възстановяването на Мъжкия волейболен отбор е изключителна радост за целия регион, защото това означава , че момчетата проявиха голяма упоритост и майсторство“, посочи кметът на Карлово д-е Емил Кабаиванов.
Той връчи на клуба благодарствени адреси и премии в присъствието на генералния спонсор от Трансармъри ООД – проф. д-р инж. Станчо Петков.















