Home Събития Кметът на Община Хисаря се среща с местния бизнес 

Кметът на Община Хисаря се среща с местния бизнес 

0

Работната  среща ще се проведе на 2 февруари (петък) от 10:30 часа в зала „Тракия“ на Спа хотел“ Хисар

В дискусията ще бъдат обсъдени  необходимите мерки за подобряване на взаимодействието между местна власт и бизнес, за осъществяване на едно добро и ползотворно сътрудничество, съобщи кметът на Хисаря Ива Вълчева.

Темите, които ще бъдат обсъдени са представяне на концепция за налагане на бранд „Хисаря“ на туристическия пазар, акценти от управленската програма в мандат 2023-2027 г., касаещи развитието на бизнеса и икономиката в Община Хисаря, представяне на идеи от  представителите на местния бизнес и  предизвикателствата, пред които са поставени и определяне на мерки за осъществяване на ползотворно съвместно сътрудничество и взаимопомощ.

LEAVE A REPLY

Напиши коментар
Име