Home Карлово Мъж се качи с кола по стълбите, почерпи всички, а накрая...

Мъж се качи с кола по стълбите, почерпи всички, а накрая отнесе глоба

0

Мъж влезе с автомобила си по стълбите до ресторант в карловското село Каравелово, след което почерпил всички в заведението.

При слизането по други стълби обаче блъснал и счупил метално предпазно колче.

Въпреки че платил нанесената щета и изразил съжаление, Районният съд в Карлово го санкционира с 250 лева глоба за дребно хулиганство, съобщи 24plovdiv.bg.

LEAVE A REPLY

Напиши коментар
Име