Водачът на листата за Пловдив област Кръстьо Врачев издигнат от ПП „Възраждане“ и кандидати за народни представители от листата проведоха среща с жителите в Община Карлово, която премина при голям интерес.
По време на срещата стана ясно каква е политиката на „Възраждане“ относно пенсионната система в страната и защо осигуряването в частните пенсионни фондове трябва да отпадне. Според експерта Георги Георгиев, който е водач на листата в Хасково, вторият стълб в пенсионната система и частните пенсионни фондове трябва да отпаднат, защото по думите му те ограбват хората по няколко начина, единият от които е начисляването на такси.
„В държавното пенсионно осигуряване такси няма. Ето защо е важно да се осигурявате на заплатите, които получавате. Над 1,2 млн. души се осигуряват на минималната заплата и на старини не взимат добра пенсия. В България има 8 пенсионни частни фондове. Те не управляват добре вашите пари. За това ние искаме те да отпаднат. За 20 години в тях има постъпили над 20 милиарда лева и за 20 години от тях нищо не сте получили“, каза Георгиев.
Кръстьо Врачев посочи, че в края на тази предизборна кампания „Възраждане“ става все по-разпознаваема партия на хората за решение на техните проблеми.
„Хората искат овладяване на инфлацията, цените на горивата и връщане на лева“, посочи Врачев и добави, че „Възраждане“ е единствената алтернатива.
Кандидатите за народни представители от ПП „Възраждане“ са с номер 8.
Купуването и продаването на гласове е престъпление!














