Петокласникът Йоан Пачарозов, който кара Ендуро в клас мини джуниър, се класира на второ място във второто състезание за тази година. Той стана втори и в четвъртия кръг на републиканския шампионат по мотокрос в Скобелево. И в двете състезания Йоан се класира на почетното място от 6 деца.

Със своето класиране той представи достойно новосъздадения клуб "МСК Х-ЕНДУРО" в Кърнаре.
Йоан е ученик в СУ " Иван Вазов" Сопот.

В клас стандарт, от 51 състезатели във временното класиране, Иван Минков е на 4- та позиция, Недялко Бочев на 16-та, Божидар Димов е 19-ти и Франц Иванов 25-ти.

Надеждите са до края на шампионата, Минков да успее да влезе в челната тройка.
В клас Сеньор над 45 години, четирикратният шампион на България в този клас

Стоян Пачарозов в момента е на трета позиция. До края на шампионата има всички шансове да си върне шампионската титла.
В най многобройния клас Експерт от 78, състезателят Пламен Янков е на 33-та позиция.

KarlovoPress пожелава успех на всички състезатели!