"Това не мисля, че е допустимо. Из въздуха се носи доста приятен аромат, но не на рози, а на ферментирали рози /джибри/", сигнализира до KarlovoPress.com наш читател. Той изразява недоумение за хората, които живеят около и в близост до розоварната дали им е приятно и призовава да се вземат мерки.

"Защо не е изградена пречиствателна станция, а всичко се влива в дерето и после в реката. Явно някои хора гледат само да пълнят джобовете си, без да помислят за жителите на селото и природата", пише още в сигнала си читателят. Той изпрати снимки и видео: