Сигнал до KarlovoPress: Сметище и беззаконие над ромската махала в Карлово " Над ромската махала в Карлово, в посока вилнта зона, ромите заграждат незаконно и строят къщи. Ще се стигне до сериозна ескалация на напрежението", сигнализира нашият читател и призовава ресорните институции за бързи и своевременни действия.

Според него положението е катастрофално.

"Има образувано огромно сметище от отпадъци и мъртви животни. Правят се ограждения с колчета и се строи наред", посочва още в сигнала до KarlovoPress.com нашия читател.

Очаквайте становище на компетентните институции!