Жителите на карловския квартал Сушица се събират на среща с кмета на Общината д-р Емил Кабаиванов и зам.-кмета Данка Люртова заради намерението кварталът да премине изцяло към септични ями след премахване на отводнителните тръби.
Срещата ще се проведе на 13-ти май от 18:00 часа в центъра на Сушица.
Местните хора настояват, че канализацията е основна необходимост, а не лукс и предупреждават, че премахването на отводняването крие сериозен риск от бъдещи наводнения.















