Home Видео /ВИДЕО/ Община Карлово посрещна тържествено ВК „Левски-2005″ 

/ВИДЕО/ Община Карлово посрещна тържествено ВК „Левски-2005″ 

0

Карловските волейболисти бяха посрещнати на крака  и с бурни аплодисменти в зала „Васил Караиванов“ на Община Карлово. Клубът  постигна невероятен успех като спечели първо място в А Национална волейболна група и си извоюваха правото да играе във Висшата лига на България.

„Постигнатото за толкова кратко време от възстановяването на Мъжкия волейболен отбор е изключителна радост за целия регион, защото това означава , че момчетата проявиха голяма упоритост и майсторство“, посочи кметът на Карлово д-е Емил Кабаиванов.
Той връчи на клуба благодарствени адреси и премии в присъствието на генералния спонсор от Трансармъри ООД – проф. д-р инж. Станчо Петков.

LEAVE A REPLY

Напиши коментар
Име