Онлайн приемната ще се праведе на 12 ноември /сряда/ 2025 г. от 11:00 ч. Акценти ще бъдат изграждането на завода за барут и две години от началото на настоящия мандат. Ще участват и зам.-кметовете.
Срещата с граждани ще бъде излъчвана на фейсбук страницата на Община Карлово. Всички желаещи ще могат да зададат актуални въпроси, на които кметът и заместниците му ще отговорят на живо.












