21°
Спорт
0 В Сопот започнаха националните шампионати на България и Полша по парапланеризъм

Градът ще бъде домакин на три престижни състезания в дисциплината крос кънтри

0 Ученичка от  СУ" Христо Проданов" стана европейска шампионка по вдигане на тежести

Ученичка от СУ" Христо Проданов" стана европейска шампионка по вдигане на тежести

29.07.2018 13:03

Галя Шатова е oт XIв клас и спечели златен медал в категория 63 кг при 17-годишните на европейското първенство по вдигане на тежести за девойки и юноши в Милано, съобщи СУ " Христо Проданов". Тя е завършила с двубой от 200 кг и е била първа в изхвър...

0 Ботев Пд е на финал  в най-големия детски международен турнир в света

Ботев Пд е на финал в най-големия детски международен турнир в света

21.07.2018 10:41

Ботев Пд е финалист в най-големия детски футболен турнир в света Готиа Къп, койта се. провежда в Швеция. Канарчетата постигнаха победа с 1:0 срещу MERIGNAC, S.A от Франция. "Жълто-черните", водени от Георги Онов и Илия Иванов, направиха поредния...

0 Малките футболисти на ФК "Металик" Сопот извоюваха две победи на престижен турнир

30.05.2018 17:58

Класираха се на 4-то място в групата

0 (ВИДЕО) СКФ  получи високо признание за организацията на детския турнир от Българския футболен съюз

(ВИДЕО) СКФ получи високо признание за организацията на детския турнир от Българския футболен съюз

04.05.2018 18:30