1 Шест ученички от Карлово, Сопот и Калофер  отразяха косите си, за да ги  дарят на онкоболни деца

Шест ученички от Карлово, Сопот и Калофер отразяха косите си, за да ги дарят на онкоболни деца

0 Добрата новина: Откриха изчезналия дядо Георги

Добрата новина: Откриха изчезналия дядо Георги

16.11.2018 10:05

Дядото е намерен жив и здрав

0 (ВИДЕО) 12 годишната София Петрова от Сопот завоюва златото на Балканското първенство по триатлон в Македония

28.09.2018 16:13

София Петрова е състезател на СК "Триатлет" Баня

0 Изплатени са дължимите суми за два месеца на болницата в Карлово

Изплатени са дължимите суми за два месеца на болницата в Карлово

27.09.2018 15:34

Парите са за извършени дейности по 11 клинични пътеки

0 (ВИДЕО) Браво!!! Десетки огнеборци, лесничеи, военни и доброволци овладяха пожара над Карлово

19.08.2018 19:29

Екипи на пожарната и на горското остават на място, за да следят от възникването на тлеещи огнища

0 Ученичка от  СУ" Христо Проданов" стана европейска шампионка по вдигане на тежести

Ученичка от СУ" Христо Проданов" стана европейска шампионка по вдигане на тежести

29.07.2018 13:03

Галя Шатова е oт XIв клас и спечели златен медал в категория 63 кг при 17-годишните на европейското първенство по вдигане на тежести за девойки и юноши в Милано, съобщи СУ " Христо Проданов". Тя е завършила с двубой от 200 кг и е била първа в изхвър...